Gizlilik Bildirimi ~ Acil Sorgulama

Gizlilik Bildirimi


Giriş yapmış olduğunuz Acilsorgulama.com sitesinde geçirdiğiniz süre zarfında kişisel haklarınızın gizliliğine saygı duyuyor ve destekliyoruz.

Bütün diğer web siteleri gibi acilsorgulama.com adresinde giriş - çıkış tıklamalarında ip adresinizin bilgilerini barındırabiliyor ve istatistik olarak log dosyaları bulundurabiliyor ancak kesin olarak bu dosyalar kişisel gizliliğinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmeyecektir.

Kişisel Bilgiler

Sitemiz bünyesinde bulunan telefon numaranız, adresiniz vb. hiç bir bilgi üçüncü bir kişiye verilemez. Yalnız şirketimiz içerisinde kullanıcı bilgilerini gizli tutmayı kabul etmiş çalışanlar tarafından erişilebilir durumdadır.

Web sitemiz geliştirilme esnasından, yapı, düzenleme esnasına kadar her türlü restore işleminde cinsiyetiniz, coğrafi konum, tarayıcı tipi kullanılabilecektir. Bu kullanımın hakları bütünüyle Acilsorgulama.com adresine aittir.

Bilgi Durumu

Acilsorgulama.com adresi site üzerinden iletişim kuracağınız herhangi bir web adresinin gizlilik durumu hakkında hiçbir garanti vermez, bu sebep doğrultusundan bulunmuş olduğunuz web sitesi hakkında gizlilik ilkelerini okuyunuz.

Sitemiz sadece kendisi adına garanti vermeyi kabul ettiğinden üçüncü bir temsilci veya üçüncü bir taraf gizliliği hakkında da sorumluluk kabul etmez.

Acilsorgulama.com adresimiz gizlilik ve veri koruma şartlarını güncel tutmak amacıyla Gizlilik Şartlarında öncesinde haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını bünyesinde saklı tutar.

Gizlilik Şartlarımızı değiştirme gibi bir durum olursa web sitemizde ilan edilir.

İleti Düzenlemesi

Sitemiz tarafından sizleri bilgilendirmek amacıyla gönderilen sms, e-posta gibi iletişim araçlarından iletileri almak istemiyorsanız sitemiz üzerinden e-posta alımını durdur komutunu verip ileti listemizden çıkabilirsiniz.

Özel Arama