Kullanım Koşulları ~ Acil Sorgulama

Kullanım Koşulları


Sorgulamak istediğiniz konuda, sizden istenen bilgileri zamanında girmeniz, kullanım şartlarından en önemlisidir.

Girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğu, sitemiz aracılığıyla edindiğiniz tüm bilgilerin doğru amaçlarla kullanılması, tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Asker, polis, jandarma gibi kolluk kuvvetleri tarafından belirlenen bir sorun sebebiyle, sorunu oluşturan kullanıcının bilgileri istenmesi halinde, kullanıcı bilgileri yetkili merciler ile paylaşılabilir.

Burada bahsedilmeyen konularda, konuyla alakalı kanun, kararname ve mevzuat kuralları geçerlidir. Uyuşmazlık hallerinde, İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Site Sahibi Hakları Hakkında

Cevabını aradığınız sorunuz için yaptığınız sorgulamalarda, bilgi kaynakları, sitemiz server'larında barındırılmadığından, aldığınız bilginin doğruluğunu, sitemiz garanti etmemektedir.

Sorgulamanızı yaptığınız halde, cevaba ulaşamadıysanız, durumda acilsorgulama.com sorumlu tutulamaz.

Site yönetimimiz, bilgi sunmak için yaptığı alt yapı çalışmaları sırasında edindiği bilgilerin sahibi sayılamaz, bilgilerin içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Site yönetimi, herhangi bir duyuru yapmadan, kullanım koşullarında değişiklik yapabilir, site kullanıcısı bu durumu bilerek kullanmalıdır.

Sitede yayınlanan bilgi yönlendirme linkleri çalışmıyorsa veya yanlış sayfalara ulaşıyorsa, site yönetimi bu durumdan sorumlu değildir.

Kullanıcı Hakları Hakkında

Şahsınıza ait kişisel bilgilerin, sitemiz aracılığıyla, 3. kişiler tarafından edinilmiş olması, sitemizin sorumluluğu değildir.

Kişisel bilgilerin korunması, tamamıyla kişinin kendi inisiyatifindedir. Kullanıcı, siteye girdiği ve sorgulama yapmaya başladığı an, kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiştir.

Site ziyaretçisi, linkleri kullanarak sorgulama yapabilir, sorgulama sonucunda elde ettiği bilgilerin doğruluğundan ve bilgilerin kullanım yöntemlerinden kendisi sorumludur.

Sorgulama yapmak için sizden istenen bilgilerin güvenliği, tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Özel Arama